Adaptīvs dizains

SVS ir veidota, ievērojot adaptīvā dizaina principus, tas nozīmē, ka lapas saturs un izkārtojums pielāgojas ekrāna izmēram, nodrošinot ērtu lietojamību un pārskatāmību neatkarībā no tā, ar kādu ierīci lapa tiek apskatīta. Katra mājas lapa tiek izstrādāta ar unikālu, pēc klienta vajadzībām izstrādātu vai iegādātu dizainu.

adaptivs_dizains

Satura pievienošana, labošana un dzēšana

SVS paredz iespēju lapā ievietot dažāda veida saturu - attēlus, rakstus, video u.c. Ievietoto saturu iespējams ātri un ērti labot un dzēst.


Administrēšana

SVS sastāv no divām daļām - publiskās un administrācijas puses. Publiskā puse pieejama visiem lapas apmeklētājiem, taču administrācijas puse tikai lapas administratoriem.

administresana

Sociālo tīklu integrācija

Katrā SVS sadaļā ir iestrādāts populārāko sociālo tīklu atbalsts, tas nozīmē, ka visu, ko ievietosiet savā lapā, spēsiet popularizēt un parādīt plašākai publikai vien ar pāris peles klikšķiem.

socialie_tikli

Vairākas valodas

SVS ir iespējams papildināt ar vairāku valodu informācijas satura nodrošināšanu. Valodas iespējams pievienot pēc Jūsu vajadzībām.

valodas

Statistika

Ir integrēta Google Analytics apmeklētāju statistika, kurā iespējams apskatīt informāciju par mājas lapas apmeklējumu un veidot atskaites.

google_analytics

Reklāmkarogi

SVS ir izstrādāta reklāmkarogu administrēšana, kuru var izmantot, piemēram, sadarbības partneru logotipu attēlošanā.

reklamkarogi

Vēlies uzzināt vairāk?

Dodies uz sadaļu Par SVS, kur iespējams detalizētāk iepazīties ar SVS un tās sniegtajām iespējām. Ja nespējat atrast atbildi vai, ja vēlieties uzdot kādu jautājumu par SVS, variet droši sazināties ar mums, būsim priecīgi Jums atbildēt.